+48 570 990 373 // +48 570 990 369 sklep@kjkrolnictwo.pl
Zaznacz stronę

Maty dezynfekcyjne

Maty dezynfekcyjne to skuteczne narzędzie do utrzymania higieny w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak wejścia do budynków, sklepów, czy placówek użyteczności publicznej. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, mata ta została zaprojektowana z myślą o skutecznym usuwaniu zanieczyszczeń i dezynfekcji obuwia.

Jej konstrukcja opiera się na wielu warstwach, które skutecznie zatrzymują brud, błoto, oraz inne zanieczyszczenia, a jednocześnie zapewniają równomierne rozprowadzenie środka dezynfekującego na podeszwach butów. Mata dezynfekcyjna jest łatwa w użyciu – wystarczy umieścić ją przy wejściu do budynku i regularnie uzupełniać środek dezynfekujący.

Dzięki swojej skuteczności w eliminowaniu bakterii, wirusów oraz innych drobnoustrojów, mata dezynfekcyjna stanowi istotny element strategii zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale również ważnym środkiem bezpieczeństwa, dbającym o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników oraz osób przebywających w danym miejscu.

Wyświetlanie 1–9 z 60 wyników