Poniedziałek - Piątek: 7-18     Sobota: 7-13 Pon - Pt: 7-18     Sob: 7-13

biuro@kjkrolnictwo.pl  |   PL  EN  LV

570 990 369

KJK Rolnictwo

Innowacyjność w agrobiznesie !

Slide down

O Nas

Szanowni Państwo

Jesteśmy firmą która zajmuje się zaopatrzeniem rolników w środki do hodowli trzody i bydła. Specjalistyczne produkty które dostarczamy do farmerów oraz zakładów weterynarii wpływają na osiągane rezultaty ekonomiczne naszych klientów.

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami biotechnologicznymi. Zaangażowanie naukowców w procesy biotechnologiczne doprowadziły do stworzenia produktów które rozwiązują problemy ferm wielkotowarowych. Choroby związane z przewodem pokarmowym jak dyzenteria to już nie jest problem naszych farmerów. Profilaktyka jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w hodowli zwierząt, zapewniającym niższe koszty i większą efektywność produkcji, dlatego naszym celem jest zapobieganie chorobom.

Naszym klientom proponujemy innowacyjną i najbardziej efektywną formę zapewnienia zdrowia na fermie – dostosowane indywidualnie dodatki biotechnologiczne. Jest to skuteczne, proste, wygodne i tanie rozwiązanie. Dzięki temu innowacyjnemu programowi: oszczędzasz pieniądze – nie musisz inwestować w dodatkowy sprzęt, Twoja praca jest łatwiejsza – ograniczasz się tylko do podania paszy, masz mniej problemów – zwierzęta są zdrowsze.
Przesyłamy Państwu informacje o produktach najbardziej cenionych przez naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy Zarząd i pracownicy KJK Rolnictwo